سانترال پاناسونیک KX-HTS32

تاریخ انتشار : 1398/11/13 | تعداد بازدید : 695 | تعداد نظرات : 0
تماس بگیرید

مناسب برای کسب و کارهای کوچک که میخواهند نهایت انعطاف و بروز بودن را تجربه کنند. دارای ظرفیت اولیه ۴ خط شهری آنالوگ و ۶ کانال سیپ ترانک (SIP TRUNK)-حداکثر ۸ ورودی دارای ۲۴ داخلی SIP و ۸ داخلی آنالوگ – حداکثر ۲۴ خروجی امکان افزایش تعداد داخلی های آنالوگ به ۲۴ با آپشن HT82470 تلفن گویا (DISA) و صندوق صوتی (VM) ، چهار کانال امکان اتصال دور فون امکان استفاده از تلفن های هوشمند به عنوان داخلی امکان بهره...

کد کالا :50326
موجودی انبار :
سانترال پاناسونیک kx-hts32
تماس بگیرید تومان تومان

سانترال پاناسونیک مدل HTS32 یک سانترال تحت شبکه فوق العاده از شرکت پاناسونیک می باشد که یک IPPBX تمام عیار محسوب می شود. به کار گیری فرستنده WIFI این مرکز تلفن پاناسونیک را به یک IPPBX فوق العاده تبدیل کرده است و راهکاری بسیار مناسب برای دفاتر کار متوسط و کوچک می باشد.
همیشه پاناسونیک برای بیزینس های کوچک راهکار های پر منفعت و انگیزاننده ای داشته است که در حوزه مراکز تلفن VOIP محصول HTS32 ماموریت ایفای این نقش را بر عهده گرفته است.
اپراتور گویا سانترال پاناسونیک HTS32
یکی از ویژگی های این سیستم پشتیبانی ار تلفن گویا و پیامگیر به صورت پیش فرض می باشد. سانترال HTS32 دارای ظرفیت 4 کانال تلفن گویا و 4 کانال صندوق صوتی می باشد که به صورت ظرفیت اولیه روی مرکز تلفن در نظر گرفته شده است. همچنین 2 کانال در بازکن نیز می توان به مجموعه کارت های جانبی این محصول اضافه نمود.
ظرفیت خطوط داخلی
ظرفیت داخلی های پیش فرض این سانترال 8 داخلی آنالوگ و 24 داخلی sip می باشد. البته لازم به ذکر هست که مجموع ظرفیت داخلی ها 24 پورت هست یعنی اگر از 4 داخلی آنالوگ استفاده کنیم طبیعتا از 16 داخلی sip می توانیم بهره ببریم. قابلیت اضافه کردن کارت داخلی آنالوگ و رساندن ظرفیت داخلی آنالوگ به 24 پورت برای مجموعه هایی که علاقه مند به حفظ تلفن های آنالوگ خود هستند در نظر گرفته شده است. کارت خطوط آنالوگ 8 پورت می باشد و مدل آن HT82470 می باشد.
ظرفیت خطوط شهری
ظرفیت خطوط شهری مرکز تلفن به صورت پیش فرض 4 خط شهری آنالوگ و 6 ترانک SIP می باشد. لازم به ذکر است ظرفیت 6 ترانک sip در صورتی که از کدک G711 استفاده شود می باشد اگر بنا به استفاده از کدک G729 باشد ظرفیت ترانک SIP به 4 کانال تقلیل می یابد. ظرفیت کلی خطوط شهری اعم از آنالوگ یا SIP به طور کلی 8 ترانک می باشد یعنی مشتری می تواند از 8 خط آنالوگ یا 6 کاانال SIP و 2 خط آنالوگ یا به نسبتی از خطوط آنالوگ و SIP که مجموعا 8 ترانک باشد استفاده نماید. قابلیت اضافه نمودن 4 خط شهری با کارت HTS82480 روی این سیستم میسر می باشد. برای مشاهده ظرفیت HTS32 تصویر زیر را مشاهده کنید.
Related products
تلفن KX-DT546 پاناسونیک
اطلاعات بیشتر
تلفن KX-DT543 پاناسونیک
اطلاعات بیشتر
تلفن DT-521 پاناسونیک
اطلاعات بیشتر
تلفن 7730 پاناسونیک
اطلاعات بیشتر
تلفن 7665 پاناسونیک
امتیاز 5.00 از 5
اطلاعات بیشتر
سانترال TDE200 پاناسونیک
اطلاعات بیشتر
آخرین مطالب
فروش سیم و کابل
بهمن ۱۲, ۱۳۹۸
تنظیمات سانترال پاناسونیک 7730
بهمن ۵, ۱۳۹۸
دستگاه ضبط مکالمات تلفن ثابت
دی ۳۰, ۱۳۹۸
پرداخت قبض تلفن ثابت بدون شناسه قبض و پرداخت
دی ۲۹, ۱۳۹۸
تجهیزات راه اندازی VoIP
دی ۱۷, ۱۳۹۸
فراموش کردن الگوی گوشی سامسونگ
دی ۱۵, ۱۳۹۸
آخرین نظرات
علی در راه اندازی سانترال پاناسونیکذوالمقالی در دانلود آپدیت سانترال NS500 ورژن 8فرزانه در کارت PVDM2 32 سیسکو

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر